بالابر وینچ باز

Picture

بالابرهای ویچ باز MPW بالابرهای هستند چند منظوره برای خدمات بیشتر به همراه قطعات کاملاً مدولار که بیشترین نگاه رابه کیفیت دارد 

جرثقیل وینچ باز

یکی ازمزیت های جرثقیل وینچ باز این است که به میزان زیادی بارهای سنگین را جا به جا می کند. این جرثقیل به علت انعطاف پذیری بالا برای هر نوع محیطی اعم از صنعتی  قابل استفاده هستند.و برای استفاده در فرایند های تعمیر، مونتاژ، و نگهداری انتخاب بسیار مناسبی هستند. در طراحی جرثقیل وینچ بر از هارد الکترونیکی و کامپیوتر هوشمند استفاده شده است. از این رو، از طراحی پیچیده ای بهره مند است که به شما اجازه می دهد کنترل کاملی بر روی آن داشته باشید و حتی میتوانید به صورت خودکار آن را کنترل کنید.

جرثقیل وینچ باز، همانطور که تنوع بسیار زیادی دارند کاربرد خاصی هم دارند. که به دو نوع تک سرعته و دو سرعته تقسیم میشوند. و با نیروی برق تک فاز و یا سه فاز کار می کنند. از این نوع وینچ ها در انواع جرثقیل های سقفی و جرثقیل های دروازه ای نیز استفاده می شود.

قیمت بالابر

همانطور که می دانید قیمت این دستگاه ها به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که میتوان به شرح ذیل به آن اشاره کرد: نوع دستگاه، مدل بالابر، سرعت بالابر، برند سازنده آن، توان و ظرفیت لحاظ شده برای آن، مواد اولیه به کار گرفته شده در طراحی قطعات وینچ.

یکی دیگر از مهم ترین عوامل می توان گفت فروشنده ها هستند. پس اگر به دنبال تهیه و خرید یک دستگاه با کیفیت و ماندگار هستید، با افتخار میتوان گفت بدون دردسر و با خیال راحت میتوانید این دستگاه را از شرکت سورن صنعت وحید خریداری کنید.

 

 

بالابر

Picture

بالابر چیست

همانطور که می دانید به ماشینی گفته می‌شود که برای حمل بار،  نفر، و یا کار در ارتفاع و در خطوط تولید جهت انتقال بار و هم سطح ‌سازی به کار می‌رود. . بالابرها از مکانیزم‌های متفاوتی برای بالابری استفاده می کنند.

لیه جرثقیل های تولیدی شرکت سورن صنعت وحید بوسیله بالابرهای با مارک اصلی دماگ(DEMAG) تجهیز شده است که شامل سری کاملی از بالابرهای زنجیری , بالابرهای سیم بکسلی و وینچ باز می باشد و در واقع توانانی ما را در ارائه محصولات مختلف ثابت می کند وبه صورت کاملا کارا و اقتصادی درخواست شما انجام می پذیرد

بالابر های زنجیری

بالابرهای زنجیری برقی از ۱۲۵ تا ۲۵۰۰۰کیلوگرم را ساپورت میکنند. این نوع بالابر ها بازدهی بسیار بالایی مخصوصا در شرایط سخت دارند. و همچنین شما را از تعمیرات مدام راحت میکند و حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری را دارند. این نوع جرثقیل ها برای راحتی کار با آن در وزن های بسیار پایینی طراحی شده اند. و در ساخت ان از مواد درجه یک و همچنین اخرین تکنولوژی استفاده شده است. متناسب با کار شما این بالابر ها در انواع مختلف و طول های متفاوت کابل کنترل موجود می باشد.
و اما بالابر های زنجیری دستی بسیارمقاوم و سخت هستند. مورد استفاده برای ارتفاع باربرداری استاندارد تا 3متر قرار می گیرد. دارای قلاب با ضامن ایمنی و راهنمای زنجیر بالابر می باشند. زنجیر بار بسیار با کیفیت، گالوانیزه شده و مطابق    برای ارتفاع های مورد نیاز استفاده میشود. چرخش قلاب تا ۳۶۰ امکان پذیر است.

 

پیوندهای وب سایت    

تماس با ما    

درباره وب سایت    

حوزه فعالیت شرکت سورن
 
صنعت وحید به جرثقیل ختم نمی شود . ما تامین کننده قطعات یدکی همچون مگنت ، گرب ، چنگک ، قلاب
 
هوک ، پل ، کلگی ، کابین ، خط برق رسانی ، شین ، تابلو برق ، کابل جمع کن ، موتور گریبکس ، چرخ و
 
اینورتور ،open winchT,Close Winch,Hook,Swf,Wireopeدیگر امکانات قطعات می باشد.
 
ساخت انواع جرثقیل منحصر بفرد نبوده و این شرکت افتخار دارد سال ها در ساخت مبد ل های حرارتی ، مصالح
 
ساختمانی ، پل های فلزی ، تاسیسات بنادر و امور دریایی ، اسکلت های سنگین فلزی ، صنایع تحت فشار وسایر
 
صنایع تجربه اندوخته است .