بالابر

Picture

بالابر چیست

همانطور که می دانید به ماشینی گفته می‌شود که برای حمل بار،  نفر، و یا کار در ارتفاع و در خطوط تولید جهت انتقال بار و هم سطح ‌سازی به کار می‌رود. . بالابرها از مکانیزم‌های متفاوتی برای بالابری استفاده می کنند.

لیه جرثقیل های تولیدی شرکت سورن صنعت وحید بوسیله بالابرهای با مارک اصلی دماگ(DEMAG) تجهیز شده است که شامل سری کاملی از بالابرهای زنجیری , بالابرهای سیم بکسلی و وینچ باز می باشد و در واقع توانانی ما را در ارائه محصولات مختلف ثابت می کند وبه صورت کاملا کارا و اقتصادی درخواست شما انجام می پذیرد

بالابر های زنجیری

بالابرهای زنجیری برقی از ۱۲۵ تا ۲۵۰۰۰کیلوگرم را ساپورت میکنند. این نوع بالابر ها بازدهی بسیار بالایی مخصوصا در شرایط سخت دارند. و همچنین شما را از تعمیرات مدام راحت میکند و حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری را دارند. این نوع جرثقیل ها برای راحتی کار با آن در وزن های بسیار پایینی طراحی شده اند. و در ساخت ان از مواد درجه یک و همچنین اخرین تکنولوژی استفاده شده است. متناسب با کار شما این بالابر ها در انواع مختلف و طول های متفاوت کابل کنترل موجود می باشد.
و اما بالابر های زنجیری دستی بسیارمقاوم و سخت هستند. مورد استفاده برای ارتفاع باربرداری استاندارد تا 3متر قرار می گیرد. دارای قلاب با ضامن ایمنی و راهنمای زنجیر بالابر می باشند. زنجیر بار بسیار با کیفیت، گالوانیزه شده و مطابق    برای ارتفاع های مورد نیاز استفاده میشود. چرخش قلاب تا ۳۶۰ امکان پذیر است.

 


بالابرهای زنجیری به صورت کلی می توانند از ظرفیت های 50 کیلوگرم تا 6300 کیلوگرم قابل استفاده باشد . بالابرهای سیم بکسلی جهت ظرفیت های 500 کیلوگرم تا 50000 کیلوگرم طراحی شده اند و بالابرهای وینچ باز به هر میزان نسبت به درخواست شما قابل ارائه و تجهیز می باشد.

بالابر سیار

اگر کارتان مربوط به امور انتقال بار یا نفر و یا انجام امور خدماتی است اعم از: رنگ آمیزی، ساخت سازه ها و ساخنمان ها و همچنین کار در ارتفاع است این نوع بالابر بسیار کاربرد دارد.
. بالابر سیار می‌تواند کششی و یا از نوع هیدرولیک باشد. با توجه به نوع دسترسی به دو دسته تقسیم می‌شود
:

بالابر سیار با دسترسی عمودی: این نوع بالابر تنها به صورت عمودی توانایی حمل بار و نفردارد. وبرای این منظور به کار می‌رود. متداول ‌ترین این نوع دستگاه‌ها،  بالابر هیدرولیکی آکاردئونی و ریلی است که در ارتفاعات مختلف ساخته می شود.

بالابر سیار با دسترسی عمودی و افقی:  به این بالابرها اصطلاحاً بوم لیفت گفته می‌شود

 

نظرات کاربران

لطفا نظر خود را مرقوم فرمایید


 

 

پیوندهای وب سایت    

تماس با ما    

درباره وب سایت    

حوزه فعالیت شرکت سورن
 
صنعت وحید به جرثقیل ختم نمی شود . ما تامین کننده قطعات یدکی همچون مگنت ، گرب ، چنگک ، قلاب
 
هوک ، پل ، کلگی ، کابین ، خط برق رسانی ، شین ، تابلو برق ، کابل جمع کن ، موتور گریبکس ، چرخ و
 
اینورتور ،open winchT,Close Winch,Hook,Swf,Wireopeدیگر امکانات قطعات می باشد.
 
ساخت انواع جرثقیل منحصر بفرد نبوده و این شرکت افتخار دارد سال ها در ساخت مبد ل های حرارتی ، مصالح
 
ساختمانی ، پل های فلزی ، تاسیسات بنادر و امور دریایی ، اسکلت های سنگین فلزی ، صنایع تحت فشار وسایر
 
صنایع تجربه اندوخته است .