تو ضیحات اجمالی در مورد شرکت سورن صنعت

Picture

شرکت سورن صنعت وحید در سال 1387فعالیت خود را در زمینه مشاوره ، طراحی ، ساخت وتولید انواع تجهیزات صنعتی وسازهای فلزی ونیز جر ثقیل های سقفی وساخت انواع جعبه چرخ وکلگی وساخت وتولید انواع راهبرهای طولی با روش نورد سرد وباکس آغاز نموده .جرثقیل سقفی ودورازه های دوبل وتک پل و دوپل وانواع بالابر زنجیری وسیم بکسلی بخش عمده ای از تولیدات ماست.

سورن صنعت وحید افتخار این را دارد که مشتریان خود را از هر نظر راضی نگه دارد. خدمت و محصول ما حرفی نو در صنعت ماست. با کیفیت ترین کار را در کمترین زمان در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم. ما از هرگونه انتقادی استقبال میکنیم در صورت وجود مشکل سعی به اصلاح آن خدمات میکنیم. چنانچه نیاز به تغییر در خدمات ما دیده شد آن را به ما اطلاع دهید.

مناسب ترین هزینه برای جابه جایی

با خیال راحت و بدون هیچ دردسری با قیمت بسیار مناسب هزینه جا به جایی دستگاه ها، کانکسها، جرثقیل ها و غیره را پرداخت کنید.  سورن صنعت با تلاش های پی در پی به دنبال آن است که بهتربن ها را برای شما به ارمغان بیاورد.

سرعت بالا در انجام کار

سرعت در کار یکی دیگر از خدمات مهم ما می باشد. در بیشتر مواقع برای بسیاری از مشتریان سرعت کار به نسبت هزینه از اهمیت بیشتری برخوردار است به همین علت ما این تضمین را به شما می دهیم که در زمان مقرر بار را به شما به بهترین شکل ممکن تحویل دهیم.

 

پیوندهای وب سایت    

تماس با ما    

درباره وب سایت    

حوزه فعالیت شرکت سورن
 
صنعت وحید به جرثقیل ختم نمی شود . ما تامین کننده قطعات یدکی همچون مگنت ، گرب ، چنگک ، قلاب
 
هوک ، پل ، کلگی ، کابین ، خط برق رسانی ، شین ، تابلو برق ، کابل جمع کن ، موتور گریبکس ، چرخ و
 
اینورتور ،open winchT,Close Winch,Hook,Swf,Wireopeدیگر امکانات قطعات می باشد.
 
ساخت انواع جرثقیل منحصر بفرد نبوده و این شرکت افتخار دارد سال ها در ساخت مبد ل های حرارتی ، مصالح
 
ساختمانی ، پل های فلزی ، تاسیسات بنادر و امور دریایی ، اسکلت های سنگین فلزی ، صنایع تحت فشار وسایر
 
صنایع تجربه اندوخته است .