بالابر وینچ باز

Picture

بالابرهای ویچ باز MPW بالابرهای هستند چند منظوره برای خدمات بیشتر به همراه قطعات کاملاً مدولار که بیشترین نگاه رابه کیفیت دارد 

جرثقیل وینچ باز

یکی ازمزیت های جرثقیل وینچ باز این است که به میزان زیادی بارهای سنگین را جا به جا می کند. این جرثقیل به علت انعطاف پذیری بالا برای هر نوع محیطی اعم از صنعتی  قابل استفاده هستند.و برای استفاده در فرایند های تعمیر، مونتاژ، و نگهداری انتخاب بسیار مناسبی هستند. در طراحی جرثقیل وینچ بر از هارد الکترونیکی و کامپیوتر هوشمند استفاده شده است. از این رو، از طراحی پیچیده ای بهره مند است که به شما اجازه می دهد کنترل کاملی بر روی آن داشته باشید و حتی میتوانید به صورت خودکار آن را کنترل کنید.

جرثقیل وینچ باز، همانطور که تنوع بسیار زیادی دارند کاربرد خاصی هم دارند. که به دو نوع تک سرعته و دو سرعته تقسیم میشوند. و با نیروی برق تک فاز و یا سه فاز کار می کنند. از این نوع وینچ ها در انواع جرثقیل های سقفی و جرثقیل های دروازه ای نیز استفاده می شود.

قیمت بالابر

همانطور که می دانید قیمت این دستگاه ها به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که میتوان به شرح ذیل به آن اشاره کرد: نوع دستگاه، مدل بالابر، سرعت بالابر، برند سازنده آن، توان و ظرفیت لحاظ شده برای آن، مواد اولیه به کار گرفته شده در طراحی قطعات وینچ.

یکی دیگر از مهم ترین عوامل می توان گفت فروشنده ها هستند. پس اگر به دنبال تهیه و خرید یک دستگاه با کیفیت و ماندگار هستید، با افتخار میتوان گفت بدون دردسر و با خیال راحت میتوانید این دستگاه را از شرکت سورن صنعت وحید خریداری کنید.

 

 


استفاده ازاین بالابرها این امکان را به شما می دهد که بالاترین بازدهی با بیشترین تنوع شرایط کارکرد و سرعت را داشته باشید . همچنین این .محصول ارتقاع قلاب بسیار متنوع و خاصی را نیز دارا است 

کاربرد وینچ

این دستگاه ها در صنعت از کاربرد بسیار بالایی برخورد دارند  و ازاین‌رو در صنایع مختلف و برای کارهای  مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرد. ازجمله کاربرهای وینچ را می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

وینچ در صنایع دریایی و کشتی‌رانی

برای حمل و نقل و یدک کشی کشتی ها به دلیل صرفه جویی در مصرف سوخت از وینچ ها استفاده می شود.

بالابر در صنایع هوایی

کاربرد این بالابر در صنعت هوایی، برای یدک کشی هواپیما و همچنین بارگیری اقلام است.

وینچ های معدنی

این دستگاه به دلیل سرعت و قدرت بالا روند استخراج مواد معدنی همچون زغال‌سنگ را بسیار تسریع می‌بخشد.

بالابر صیادی یا وینچ ماهیگیری

همان‌طور که از نام این دستگاه پیداست، برای استفاده در قلاب‌های ماهیگیری، کشیدن تور صیادی، بالا کشیدن لنگر قایق و … کاربرد بسیاری دارد.

خرید وینچ

همانطور که در جریان هستید ملاک ها و فاکتور های بسیار مهمی در مورد خرید یک بالابر کاربردی و عالی وجود دارد. از مهم ترین این معیار ها میتوان به سرعت، قدرت، و مکان مورد استفاده از این دستگاه اشاره کرد. به عنوان مثال اگر بالابری با سرعت بسیار بالا را انتخاب کردید ممکن است سیم بکسل آسیب ببیند. همچنین قدرت وینچ باید متناسب با استفاده شما باشد. و نکته بسیار مهم این است که در مورد محل استفاده از بالابر باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید که از موتور وینچ و یا الکترو وینچ ها نمیتوان در محل هایی که گاز مشتعل در آن ها وجود دارد استفاده کرد زیرا بسیار خطرافرین است.

 

نظرات کاربران

لطفا نظر خود را مرقوم فرمایید


 

 

پیوندهای وب سایت    

تماس با ما    

درباره وب سایت    

حوزه فعالیت شرکت سورن
 
صنعت وحید به جرثقیل ختم نمی شود . ما تامین کننده قطعات یدکی همچون مگنت ، گرب ، چنگک ، قلاب
 
هوک ، پل ، کلگی ، کابین ، خط برق رسانی ، شین ، تابلو برق ، کابل جمع کن ، موتور گریبکس ، چرخ و
 
اینورتور ،open winchT,Close Winch,Hook,Swf,Wireopeدیگر امکانات قطعات می باشد.
 
ساخت انواع جرثقیل منحصر بفرد نبوده و این شرکت افتخار دارد سال ها در ساخت مبد ل های حرارتی ، مصالح
 
ساختمانی ، پل های فلزی ، تاسیسات بنادر و امور دریایی ، اسکلت های سنگین فلزی ، صنایع تحت فشار وسایر
 
صنایع تجربه اندوخته است .