قیمت سوله در اهواز

Picture

سوله چیست

همانطور که می دانید سوله ها یک نوع سازه فلزی هستند که سقفی شیب دار و یا قوسی شکل دارند. و از آنها برای استفاده در کارخانه ها، تعمیرگاه ها، کارگاه ها، گاوداری ها و مرغ داری ها و غیره استفاده می شود. این سازه ها از لحاظ نوع ساخت، اندازه، و همچنین اتصالات به گروه های مختلفی تقسیم می شوند.

انواع سوله و کاربرد آنها

تیر ورقی

تیر ورقی ها از قدیمی ترین انواع این سازه ها هستند. و از لحاظ شباهت به شدن به نوع خرپایی شباهت دارند. اما عوامل مختلفی این دو نوع سازه را از یک دیگر متمایز کرده اند. ساخت سوله های خرپایی در ایران قدمت چندانی ندارد اما سازه های تیرورقی مدت هاست  که در صنایع سازی ایران استفاده می شوند. در ساخت سوله های تیر ورقی از فولاد استفاده می شود و در حال حاضر در تلاش هستند تا با ایجاد تغییراتی در طراحی  آنها،  قیمت سوله های تیر ورقی را کاهش دهند.

ساخت سوله در کشورها

 همانطور که می دانید شرکت سورن صنعت وحید اماده خدمت رسانی به خارج از کشور نیز هست. ولی یکی از دلایلی که این نوع سازه در کشورهای دیگه استفاده نمی شود آن است که برای ابعاد دهانه آن ها محدودیت وجود دارد و هرچه اندازه دهانه بالاتر رود ورق های سنگین و ضخیم تری هم باید در ساخت آن ها استفاده شود. که همین امر نه تنها وزن ان را به شدت افزایش می دهد بلکه هزینه ساختشان نیز بالاتر می رود.

و در کل استفاده از تیرورقی برای سازه هایی با دهانه بالا تقریبا منسوخ شده است. اما برای سوله هایی با دهانه پایین همچنان هم کاربرد خوبی دارند. و می توان هزینه تمام شده آن هارا کاهش داد. یکی مشخص ترین و مهم ترین تفاوت سوله خرپایی با تیر ورق در این است که برای ساخت سازه خرپایی نیاز به محاسبات دقیق و فنی و مهندسی است اما برای ساخت سوله تیرورقی محاسبات خاصی نیاز نیست. و همین امر باعث شده است تا مدت ها از آن ها برای کاربری های متفاوتی استفاده شود. 

 

ارائه خدمات تعمیر و نگهداری انواع جرثقیل های سقفی

Picture

اهمیت بازرسی سیم بکسل جرثقیل

پیشگیری بهتر از درمان است. شرکت سورن صنعت با افتخار یکی از بهترین ها در عرصه ساخت و نصب و تعمیرات مربوط به جرثقیل و سوله و بالابر است. اگر برای جرثقیل هایتان مشکلی پیش آمد با خیال راحت تعمیرات خود را از سراسر ایران به ما بسپارید. هنگام بازرسی جرثقیل یکی از مهم ترین آن ها، بازرسی سیم بکسل جرثقیل است.

سیم بکسل بالابر به خودی خود قطعه ای است که به نصب و نگهداری مناسب نیازمند است. به همان صورت که سیم بکسل در یک برنامه بالابر استفاده می شود، سیم های جداگانه حرکت می کنند و اجازه می دهند طناب در اطراف شیارها و درام خم شود. و نتیجه آن باعث اصطکاک و نیروهای سایشی  می شود که همانطور که می دانید نیاز به روانکاری مناسب دارد. اگر نصب، بهره برداری، انتخاب، یا نگهداری نامناسب باشد، عمر طناب به طور چشم گیری کاهش می یابد.

حتی تحت شرایط و استفاده بهینه، هر طناب سیمی که در یک برنامه بالابر استفاده می‌شود، دراخر از کار می‌افتد. بنابراین، بازرسی‌های دوره‌ای معمول، توسط یک بازرس آموزش‌ دیده و واجد شرایط باید برای تعیین وضعیت سیم ‌بکسل به کار گرفته شود تا قبل ازکارافتادن طناب، تعویض شود. زمانی که به ساییدگی و خرابی طناب سیم نگاه می‌کنیم، دلایل زیادی ممکن است باعث این اتفاق باشند.

تعدادی از این علت های احتمالی شامل: سایش، برآمدگی هسته، شکست ناشی از خوردگی، برش، سایش و پاره شدن ناشی از تنش هستند.

ابزارالات موردنیاز برای تعمیر جرثقیل

یکی از مهم ترین نکات در ساخت جرثقیل ها کیفیت ابزاری است که استفاده میشود. کیفیت تعمیرات جرثقیل به کیفیت ابزاری که تعمیرکار استفاده می‌کند بستگی دارد. با ابزار خوب و باکیفیت می‌توان هر کاری را به بهترین شکل انجام داد. اما ابزار بد و بی‌کیفیت نه تنها مدت‌ زمان انجام تعمیرات را افزایش می‌دهد بلکه هنگام  تعمیر قطعات ممکن است به آن‌ها آسیب هم برساند. سورن صنعت وحید همواره از ابزار با کیفیت و برند استفاده می‌کند.

تعمیرکردن جرثقیل ها نیاز به ابزارالات  بسیار متنوع و مهارت‌های مختلفی دارد. جمع‌آوری همه این ابزار و افراد ماهر در یک مجموعه کار بسیار دشوار و هزینه بری است. ازاین‌رو برخی از امور مربوط به تعمیرات جرثقیل به گروه‌های صنعتی دیگر واگذار می‌شود. اموری نظیر تراشکاری و برش‌کاری از این موارد هستند. با این‌ حال ما در اینجا به‌ صورت کلی ابزار و مهارت‌های موردنیاز برای انواع تعمیرات جرثقیل را ذکر می‌کنیم.

 

 

توانايي مهندسي

Picture

كادر مهندسي

  • در اختيار داشتن كادر مهندسي متخصص و مجرب در بخش‌هاي طراحي و خدمات فني توليد، كنترل كيفيت، فروش، خدمات پس از فروش، تحقيق و پژوهش و IT (مجموعاً تعداد 49 نفر).
  • آموزش و به روزآوري دانش فني كادر مهندسي در ايران و آلمان.

پیوندهای وب سایت    

تماس با ما    

درباره وب سایت    

حوزه فعالیت شرکت سورن
 
صنعت وحید به جرثقیل ختم نمی شود . ما تامین کننده قطعات یدکی همچون مگنت ، گرب ، چنگک ، قلاب
 
هوک ، پل ، کلگی ، کابین ، خط برق رسانی ، شین ، تابلو برق ، کابل جمع کن ، موتور گریبکس ، چرخ و
 
اینورتور ،open winchT,Close Winch,Hook,Swf,Wireopeدیگر امکانات قطعات می باشد.
 
ساخت انواع جرثقیل منحصر بفرد نبوده و این شرکت افتخار دارد سال ها در ساخت مبد ل های حرارتی ، مصالح
 
ساختمانی ، پل های فلزی ، تاسیسات بنادر و امور دریایی ، اسکلت های سنگین فلزی ، صنایع تحت فشار وسایر
 
صنایع تجربه اندوخته است .